İş sağlığı ve güvenliği sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarına yıllardır hizmet veren firmamız büyük çaplı birçok proje de C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı istihdam etmekle birlikte tam zamanlı ve yarı zamanlı İşyeri Hekimi profesyonellerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Kadromuzdaki 300’ün üzerinde çalışma arkadaşımızla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz şehirler; İstanbul, Yalova, Bursa, Bilecik, Sakarya, Kocaeli, Bolu, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Karabük, Eskişehir, Kırşehir, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Karaman, Konya, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Mersin, Adana, Isparta, Denizli, Burdur, Uşak, Kütahya, Bilecik, Aydın, Çanakkale, Balıkesir, Manisa, İzmir, Muğla, Antalya, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli.

Bize CV’nizle birlikte ik@airclinic.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Aktif ilanlarımıza sosyal medya hesaplarımızdan erişebilirsiniz.

Neden Ekibimize Katılmalısınız?

Air Clinic OSGB Türkiye’nin en köklü İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık firmalarındandır.

Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliği başlığı altında mobil sağlık taramalarından işyeri hekimliğine, risk değerlendirme analizlerinden ilk yardım eğitimlerine ve acil durumla ilk yardım planlamalarına kadar detaylı şekilde çalışmalar düzenlemekteyiz.

Tek bir alanda sınırlı kalmayıp medya, inşaat, hizmet, ilaç, enerji, telekominikasyon vb alanlarda kişiye, kuruma özel pek çok firmayla çalışma halinde olan Air Clinic OSGB 300’ün üzerinde ekip arkadaşı ve 6 bölgeyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayrıca Türkiye’de 3. Havalimanı, TÜRK TELEFOM, SANKO, ÇOLAKOĞLU, ERDEMİR ÇELİK TRT gibi birçok prestijli projenin yanında gibi birçok prestijli marka ile yıllardır çalışmaktadır.

Air Clinic OSGB, çalışanlarına “önce insan” olarak değer verir. Çalışanların sahip oldukları hak ve özgürlüklere saygı duyar.

Air Clinic OSGB, değişime ve yeniliğe açık, teknolojik gelişmelere adapte olabilen, sürekli büyüme ve gelişme hedefinde olan bir şirket olarak çalışanlarından da aynı bakış açısını bekler ve bu hedefler doğrultusunda onları destekler.

Ekibi ile bütünleşen, hedefi net, kararlı, planlı, açık iletişime inanan, şeffaf, ulaşılabilir bir ekibin arasında yerini almak ister misin?


Açık Pozisyonlarımız

İşyeri Hekimi (Proje: Yeni Havalimanı, THY Kampüs Projesi)

İstanbul Yeni Havalimanı THY Kampüs projemizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı görev yapabilecek, İşyeri Hekimi Sertifikasına sahip;

İşyeri Hekimi arıyoruz!

Başvuru: ik@airclinic.com.tr

Dipnot: Konu kısmına pozisyon ismini yazmanız önemle rica olunur.

İşyeri Hekimi (Proje: Yeni Havalimanı, TGS Projesi)

İstanbul Yeni Havalimanı TGS projemizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı görev yapabilecek, İşyeri Hekimi Sertifikasına sahip;

İşyeri Hekimi arıyoruz!

Başvuru: ik@airclinic.com.tr

Dipnot: Konu kısmına pozisyon ismini yazmanız önemle rica olunur.

Diğer Sağlık Personeli (Proje: Nevbahar Üsküdar, Kalyon)

Üsküdar Nevbahar Projemizide görevlendirilmek üzere, tam zamanlı görev yapabilecek;

Diğer Sağlık Personeli arıyoruz!

Başvuru: ik@airclinic.com.tr

Dipnot: Konu kısmına pozisyon ismini yazmanız önemle rica olunur.